Змішувач MIXXUS Yota 006 MI1612
MIXXUS Yota 006 MI1612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Yota 006 MI1612
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS YOTA 006 хром с | 1 128 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS YOTA 006 (MI1612) | 1 128 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Yota 006 (MI1612) | 1 128 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS YOTA 006 (MI1612) | 1 128 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus YOTA 006 (MI1612) | 1 128 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →