Змішувач MIXXUS Colorado 009 MI1633
MIXXUS Colorado 009 MI1633 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Colorado 009 MI1633
Усі ціни 23 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS COLORADO 009 | 1 512 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS COLORADO 009 (MI1633) | 1 512 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Colorado 009 (MI1633) | 1 512 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS COLORADO 009 (MI1633) | 1 512 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →