Змішувач MIXXUS Dax 006 SS0015
Фото 4 |
MIXXUS Dax 006 SS0015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Dax 006 SS0015
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом MIXXUS DAX-006 (EURO) | 1 575 грн. |
Змішувач для ванни з нержавіючої сталі MIXXUS DAX-006 (EURO) SUS304 (MI283 | 1 575 грн. |
Змішувач для ванни з нерж. сталі MIXXUS DAX-006 (EURO) SUS304 (MI2834) | 1 575 грн. |
Змішувач для ванни із нерж. сталі Mixxus DAX-006 (Euro) SUS304 (MI2834) | 1 575 грн. |
Змішувач для ванни з нерж. сталі Mixxus DAX-006 (Euro) SUS304 (MI2834) | 1 575 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →