Змішувач MIXXUS Premium Patrick Chr-017 MI1660
MIXXUS Premium Patrick Chr-017 MI1660 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Patrick Chr-017 MI1660
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS Premium Patrick 017 хром латунь MI | 2 016 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM PATRICK Chr-017 MI1660 | 2 016 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM PATRICK Chr-017 (MI1660) | 2 016 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Premium Patrick 017 (MI1660) | 2 016 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Premium Patrick 017 (MI1660) | 2 016 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →