Змішувач MIXXUS Fit 011 SS2819
MIXXUS Fit 011 SS2819 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Fit 011 SS2819
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS FIT 011 сатин нержавіюча сталь SS2 | 1 134 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS FIT-011 (SS2819) | 1 134 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS FIT 011 (SS2819) | 1 134 грн. |
Кухонний змішувач Mixxus FIT 011 (SS2819) | 1 134 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS FIT 011 (SS2819) (SR202915) | 1 134 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →