Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G
Відео 20Фото 5 |
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G 12 ГБ / 1777 МГц12 ГБ / 1807 МГц |
|
Зверніть увагу! Відеокарта може виявитися LHR в магазині в який ви перейшли!
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G
Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G | 15 282 грн. |
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G 607003 | 15 099 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G | 15 142 грн. |
Відеокарта дискретна MSI RTX 3060 VENTUS 3X 12G 15000МГц | 20 079 грн. |
Відеоогляди
Модификації MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G
Ціни на MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G | від 15 099 грн. | 4 пропозиції | ||
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC | від 13 441 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →