Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G (912-V513-091)
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G 12 ГБ / 2760 МГц12 ГБ / 2790 МГц |
|
Відмінно збалансована ігрова відеокарта від MSI на базі просунутого графічного процесора NVIDIA AD 104. Входить до лінійки MSI Suprim 2023 року, продукція якої орієнтована на якісне охолодження та нетривіальне оформлення. Зокрема, дизайн металевого кожуха натхнен геометричною формою діамантів, а сама відеокарта на думку виробника відмінно виглядатиме в однотонному корпусі з акуратним адресним підсвічуванням і прозорим оглядовим вікном.
Відрізняється використанням ефективної фірмової системи охолодження із трьома вентиляторами TORX на подвійних кулькових підшипниках та підтримкою безшумного пасивного режиму роботи Zero Frozr. Задня частина прискорювача прикрита металевим бекплейтом з додатковими повітрозабірниками, а радіатор з ребрами хвилеподібних пронизує пачка теплопровідних трубок. Довжина друкованої плати становить 34 см, картка займає 3.5 слотів материнської плати.
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G оснащена продуктивним графічним процесором AD104 з 7680 потоковими процесорами та робочою частотою 2760 МГц. Відеокарта також оснащена 12 ГБ відеопам'яті GDDR6 із частотою 21000 МГц та 192-бітною шиною для обміну даними. GPU підтримує передові технології NVIDIA, включаючи нові ядра для апаратного трасування променів та тензорні ядра з DLSS та Shader Execution Reordering.
Однією з ключових особливостей DLSS 3.0 є використання спеціалізованого апаратного двигуна Optical Flow Accelerator, який створює додаткові інтерполовані кадри на основі вже існуючих, збільшуючи середню кількість кадрів на секунду та забезпечуючи плавніший ігровий процес. Виробник вважає, що MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G ідеально підходить для заміни застарілих відеокарт середнього рівня, випущених з 2016 по 2020 рік. Найкраще розкривається в іграх у роздільній здатності 2K. У блокбастерах останніх років рівня Cyberpunk 2077, Witcher 3 Remaster та Far Cry 6, картка забезпечує середню частоту кадрів від 60 до 90 на максимальних чи дуже високих графічних налаштуваннях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G
Видеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X SUPRIM (912-V513-091) RTX 4 | 41 236 грн. |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12GB GDDR6X | 35 550 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12GB GDDR6X (RTX 4070 Ti SUPRIM | 40 581 грн. |
Тут нічого сказати, просто відеокарта імба)) Всі крім софту
+ є коврик для ведмедика невеликий + підставка для неї, тому що відеокарта реально велика і важка Софт (MSI center) ніби зроблений на коліні, погратися із підсвіткою не дуже вийде, є кілька пресетів але не більше. Денис Зварич: користуюся MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G кілька місяців |
Модификації MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G
Ціни на MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM 12G | від 35 550 грн. | 3 пропозиції | ||
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G | від 39 150 грн. | 4 пропозиції |