Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E 12G OC
Фото 7 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E 12G OC |
|
Масивна модифікація потужного відеоприскорювача NVIDIA RTX 4070 Ti від MSI. Вона оснащена 12 ГБ відеопам'яті, а також підтримує передові технології трасування променів та штучного масштабування DLSS 3.0. У порівнянні з попередніми поколіннями NVIDIA Ampere, зокрема з попередником RTX 3070 Ti, даний GPU має покращену здатність домальовувати пропущені кадри за допомогою штучного інтелекту, а також забезпечує більш високу якість обробки світла та тіней завдяки RT-ядрам третього покоління.
На думку виробника стане чудовим варіантом для ігрових ПК із 2K моніторами. Також відмінно підійде для робочих станцій середньої потужності, орієнтованих на роботу з тривимірною графікою, машинним навчанням, нейромережами та рендерингом. Що стосується дизайну, RTX 4070 Ti зберігає стиль VENTUS, аналогічний до RTX 3070 Ti, випущеної в 2021 році. Плату довжиною 31 см накриває трислотова система охолодження з трьома вентиляторами Torx Fan четвертого покоління, посиленим металевим бекплейтом та масивним радіатором із розсипом теплових трубок.
Серцем відеокарти виступає чип AD104 з 7680 ядрами CUDA, розігнаним до 2655 МГц GPU та 12 ГБ відеопам'яті GDDR6X з підтримкою 192-бітної шини обміну даними. На відміну від звичайної RTX 4070, у даній модифікації GPU має більше активних функціональних блоків (7680 замість 5888), а сам чип працює на вищій тактовій частоті (2610 МГц). 12 ГБ відеопам'яті залишає достатній простір для зберігання текстур, моделей та інших ресурсів для ігор та програм.
Сучасна пам'ять типу GDDR6X та 192-бітна шина обміну даних гарантують високу швидкість передачі інформації та забезпечують плавне та швидке виконання завдань. У тестуванні, що включає понад 20 популярних тайтлів (Cyberpunk 2077, Elden Ring, Star Wars Jedi: Survivor, Baldur's Gate 3, Hogwarts Legacy і т.д.) модифікація RTX 4070 Ti в середньому випереджає свого попередника RTX 407 %. Загалом продуктивність пристрою приблизно відповідає флагманам минулого покоління, а вона без проблем впорається з будь-якими в 2K та максимальними налаштуваннями графіки, а також цілком підійде для дозволу 4K зі зниженою графікою та активованим DLSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E 12G OC
Видеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E OC 12 ГБ GDDR6X (RTX 4070 T | 32 370 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E OC 12 ГБ GDDR6X (RTX 4070 T | 32 370 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X E OC 12GB GDDR6X (RTX 4070 Ti | 36 156 грн. |