Відеокарта MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24G
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24G 24 ГБ / 2610 МГц24 ГБ / 2640 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24G
Усі ціни 45 →Відеокарта MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24GB | 89 999 грн. |
Відеокарта GF RTX 4090 24GB GDDR6X SUPRIM LIQUID X MSI (GeForce RTX 4090 S | 92 660 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 4090 Suprim Liquid X 24G | 94 925 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 4090 Suprim Liquid X 24G | 90 431 грн. |
Видеокарта Msi GeForce Rtx 4090 Suprim Liquid X 24G | 89 562 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24G
Ціни на MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID 24G | від 108 018 грн. | 1 пропозиція | ||
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM LIQUID X 24G | від 81 250 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →