Відеокарта MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC
Відео 3Фото 5 |
MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC 8 ГБ / 2635 МГц8 ГБ / 2669 МГц |
|
Продуктивна ігрова відеокарта, що забезпечує стабільно високу частоту кадрів у всіх популярних іграх зразка 2017-2022 років випуску на максимальних налаштуваннях якості графіки та при роздільній здатності FullHD. Модель представлена на ринку в середині 2022 року і, по суті, є оновленою версією торішньої картки Radeon RX 6600 XT. Але саме ця модифікація ще й може похвалитися невеликим заводським розгоном — частота роботи графічного процесора сягає 2669 МГц.
Модель одягнена в класичний пластиковий корпус із промисловим дизайном. "Серцем" та основним апаратним елементом відеокарти MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC є процесор Navi 23 (7 нм техпроцес, архітектура RDNA 2). На підтримку йому виділено 8-ГБ масив пам'яті типу GDDR6 з класичною шиною 128 біт, а також кеш-пам'яттю AMD Infinity Cache з великою пропускною здатністю та низькою латентністю.
Графічні карти цієї лінійки повноцінно використовують останні інновації в технологіях масштабування, такі як AMD FidelityFX Super Resolution та Radeon Super Resolution, що дозволяють покращувати якість зображення або отримувати додаткове збільшення частоти кадрів. Для ефективного відведення від пристрою тепла виробником передбачено 2,2-слотову систему охолодження з двома вентиляторами TORX Fan 3.0, які поєднують переваги звичайних і дисперсійних лопатей. Технологія Zero Frozr забезпечує повну зупинку вентиляторів за низької температури графічного процесора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC
Усі ціни 11 →Відеокарта MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC | 16 280 грн. |
Відеокарта MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC | 15 200 грн. |
MSI AMD Radeon RX 6650 XT 8GB GDDR6 Mech 2X OC (RX 6650 XT Mech 2X 8G OC) | 15 944 грн. |
Видеокарта MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC RX 6650 XT MECH 2X 8G O | 12 192 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 6650 XT 8GB GDDR6 Mech 2X OC MSI (Radeon RX 6650 | 18 205 грн. |
Модификації MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC
Ціни на MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC |
---|---|---|---|---|
MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G | від 18 671 грн. | 1 пропозиція | ||
MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC | від 12 186 грн. | 11 пропозицій |