Всесезонна шина Nexen Nblue 4 Season 2 235/50 R18 101W
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue 4 Season 2 235/50 R18 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue 4 Season 2 235/50 R18 101W
Усі ціни 6 →Nexen NBLUE 4 SEASON 2 235/50 R18 101W XL FR (9022665692) | 6 310 грн. |
Nexen NBlue 4Season 2 235/50 R18 101W | 6 139 грн. |
Шини Nexen NBlue 4Season 2 235/50 ZR18 101W XL | 6 355 грн. |
Nexen NBlue 4Season 2 235/50 R18 101W 10187NX | 5 514 грн. |
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 235/50 R18 101W XL FR (9051424265) | 6 310 грн. |
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 235/50 R18 101W XL FR (9013561680) | 6 310 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →