Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H
Відео 32Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H
Усі ціни 27 →Шина Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H | 3 290 грн. |
Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H | 3 456 грн. |
Michelin CROSSCLIMATE 2 205/55 R16 91H (9014402981) | 5 910 грн. |
Michelin CrossClimate 2 (205/55R16 91H) | 3 387 грн. |
Всесезонные шины Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H 1002144587 | 3 481 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H
Ціни на Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91H | від 3 290 грн. | 28 пропозицій | ||
Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91V | від 3 610 грн. | 22 пропозиції | ||
Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 91W | від 3 121 грн. | 40 пропозицій | ||
Michelin CrossClimate 2 205/55 R16 94V | від 3 497 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →