Зимова шина Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V
Відео 14Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V 275/45 R20 110 V 275/45 R20 110 V Ferrari |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V
Усі ціни 22 →Nexen WinGuard Sport 2 SUV 275/45 R20 110V XL | 7 668 грн. |
Nexen WinGuard Sport 2 SUV 275/45 R20 110V XL | 7 950 грн. |
Nexen Winguard Sport 2 SUV (275/45R20 110V) | 7 483 грн. |
Nexen Winguard Sport 2 SUV 275/45 R20 110V XL | 8 260 грн. |
Зимние шины Nexen WinGuard Sport 2 WU7 275/45 R20 110V XL 1002142213 | 7 678 грн. |
ще 17 пропозицій
Гарна шина. Довго вибирав, у результаті не помилився. Підвищена витрата не помітила, як пишуть у тестах. Відчутно тиха за рівнем літніх Nexen. Дорогу тримає нормально, суттєвої різниці з Goodyear Ultragrip 9 не помітив. Для міста ідеально. Тиха, ціна Не помітив Александр Моисейкин: користуюся Nexen Winguard Sport 2 205/55 R16 91H більше року |
Не вартує таких грошей. Рулиться непогано. Ставив на Нісан Ліф. Не побажаю ворогові. Бічні порізи за 4тис.пробігу і лівого та правого зловив. До цього 20 років такого не зустрічав. За швидкості 10-20 км/год. В'їхав у калюжу і все...пробою і на другому наїзд на люк... Бока не тримає взагалі. Просрал 3800+220 за ремонти користуюся Nexen Winguard Sport 2 215/55 R17 98V місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V
Ціни на Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V | від 7 161 грн. | 22 пропозиції | ||
Nexen Winguard Sport 2 275/45 R20 110V Ferrari | від 7 245 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →