Зимова шина Falken Eurowinter HS01 275/45 R20 110V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS01 275/45 R20 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS01 275/45 R20 110V
Усі ціни 29 →Шина Falken EUROWINTER HS01 SUV 275/45 R20 110V XL | 7 233 грн. |
Falken Eurowinter HS01 SUV 275/45 R20 110V XL | 7 594 грн. |
Falken Eurowinter HS01 SUV 275/45 R20 110V XL | 7 710 грн. |
Falken Eurowinter HS01 (275/45R20 110V) | 7 595 грн. |
Зимние шины Falken Eurowinter HS01 275/45 R20 110V XL 1001201907 | 7 642 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →