Витяжка Nortberg Micra Silent + 90
Фото 3 |
Nortberg Micra Silent + 90 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Micra Silent + 90
Витяжка NORTBERG Micra Silent + Inox/White 90 Беcшумная (1142) | 22 770 грн. |
Витяжка NORTBERG Micra Silent + Inox/Black 90 Беcшумная (1141) | 22 770 грн. |
Витяжка NORTBERG Micra Silent + Inox 90 Беcшумная (1143) | 22 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →