Велосипед Giant Liv Devote 1 2023 frame XS (2202019113)
Фото 5 |
Giant Liv Devote 1 2023 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Devote 1 2023 frame XS
Giant Liv Devote 1 28 2023 (XS, синій Grayish) 2202019113 | 74 400 грн. |
Giant Liv Devote 1 28 2023 (XS, синий Grayish) 2202019113 | 74 400 грн. |
Велосипед 28" Liv Devote 1 (2022) blue XS (150-163 см) 2202019113 | 74 400 грн. |
Велосипед Liv Devote 1 син Grayish XS 2202019113 | 74 400 грн. |