Кондиціонер Mitsubishi Heavy Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S 80 м²
Відео 6Фото 4 |
Mitsubishi Heavy Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S 80 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:80 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2350/2400 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Кондиціонер здатний працювати на обігрів при температурах зовнішнього повітря до -20° С.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S 80 м²
Усі ціни 28 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S 1306202 | 75 616 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S | 89 000 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S | 88 999 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S | 80 000 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY STANDARD INVERTER SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S | 70 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Heavy Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S
Ціни на Mitsubishi Heavy Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Standard SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S 20 м² | від 19 200 грн. | 40 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Standard SRK25ZSPR-S/SRC25ZSPR-S 25 м² | від 10 880 грн. | 43 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Standard SRK35ZSPR-S/SRC35ZSPR-S 32 м² | від 23 760 грн. | 42 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Standard SRK45ZSPR-S/SRC45ZSPR-S 45 м² | від 21 440 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Standard SRK63ZSPR-S/SRC63ZSPR-S 63 м² | від 52 572 грн. | 34 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Standard SRK71ZSPR-S/SRC71ZSPR-S 71 м² | від 60 494 грн. | 35 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Standard SRK80ZSPR-S/SRC80ZSPR-S 80 м² | від 68 794 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →