Акустична система Paradigm Surround 3
Paradigm Surround 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Surround 3
Усі ціни 8 →Paradigm Surround 3 czarny | 20 800 грн. |
Настінна акустика Paradigm Surround 3 Black | 20 664 грн. |
Paradigm Surround 3 czarny | 21 840 грн. |
Paradigm Surround 3 - Dipolowe kolumny surround (para) | 57 400 грн. |
Paradigm Surround 3 2018 czarny | 28 720 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →