Витяжка Perfelli DN 613 W білий
Фото 7 |
Perfelli DN 613 W білий Fideoпотужна |
|
Приваблива і порівняно недорога витяжка пристінного типу. Фронтальна панель виготовлена на основі надміцного загартованого скла. В основі пристрою перебувати приводна система на 1 мотор потужністю 100 Вт. Витяжка Perfelli DN 613 має 3 рівня для регулювання інтенсивності вентиляції. Забір повітря може здійснюватися як у режимі відводу, так і в режимі рециркуляції. Як жироулавливателя встановлений класичний алюмінієвий фільтр, який легко витягується і очищається вручну або навіть в посудомийній машинці.
Втім, замість алюмінієвої сітки в будь-який момент можна встановити систему активної фільтрації — до даної моделі підходить дезодоруючий фільтр на основі активованого вугілля PERFELLI 0024. Панель управління представлена механічними кнопками, дисплей відсутній. Виробник передбачив галогенову лампу на 2 лампочки. Система безпеки представлена протипожежним кожухом двигуна. Максимальний рівень шуму становить 54 дБ, що набагато тихіше багатьох аналогів з цієї ж цінової категорії. Дана модель доступна в декількох колірних варіаціях (чорний і білий), дизайн витяжки може вдало доповнити інтер'єр сучасної кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli DN 613 W білий
Усі ціни 13 →Perfelli Perfelli DN 613 W | 4 613 грн. |
Вытяжка Perfelli Dn 613 W | 4 614 грн. |
PERFELLI DN 613 W | 4 555 грн. |
Витяжка Perfelli DN 613 W | 4 613 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli DN 613 W | 4 613 грн. |
Жахлива збірка, короб не підігнаний, скло хвилями, двигун замість 120 вт -115 вт, блок управління суцільні дірки, корпус двигуна зі щілинами, двигун дає вібрацію, слабке фарбування (слід залишається навіть від нігтя), зворотний клапан на двигуні ні чого не перекриває. зібрана на алюмінієвих заклепках. Нічого. Всі . користуюся Perfelli DN 613 W менше місяця |
Модификації Perfelli DN 613 W
Ціни на Perfelli DN 613 W |
---|---|---|---|---|
Perfelli DN 613 IV бежевий | від 4 594 грн. |
Perfelli DN 613 W білий | від 4 350 грн. | 14 пропозицій | ||
Perfelli DN 613 BL чорний | від 4 332 грн. | 14 пропозицій |