Витяжка Perfelli BI 7453 I 850 LED нержавіюча сталь
Фото 9 |
Perfelli BI 7453 I 850 LED нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 7453 I 850 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 27 →Perfelli Perfelli BI 7453 I 850 LED 5902767157339 | 4 967 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BI 7453 I 850 LED | 4 967 грн. |
Perfelli BI 7453 I 850 LED | 5 399 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 7453 I 850 Led | 4 968 грн. |
PERFELLI BI 7453 I 850 LED | 5 222 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →