Витяжка Perfelli RINCI 6CWX W білий
Фото 8 |
Perfelli RINCI 6CWX W білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli RINCI 6CWX W білий
Усі ціни 7 →Кухонна витяжка плоска Perfelli RINCI 6CWX BIANCO | 3 999 грн. |
Вытяжка плоская Perfelli rinci 6cwx bianco | 3 999 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli RINCI 6CWX BIANCO | 3 999 грн. |
Вытяжка Perfelli RINCI 6CWX BIANCO | 3 999 грн. |
Perfelli RINCI 6CWX BIANCO RINCI6CWXBIANCO | 3 999 грн. |
Витяжка Perfelli RINCI 6CWX BIANCO | 3 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli RINCI 6CWX BIANCO | 3 999 грн. |
Модификації Perfelli RINCI 6CWX W
Ціни на Perfelli RINCI 6CWX W |
---|---|---|---|---|
Perfelli RINCI 6CWX W білий | від 3 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Perfelli RINCI 6CWX I нержавіюча сталь | від 3 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Perfelli RINCI 6CWB BL чорний | від 3 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →