Витяжка Perfelli TS 9322 I/BL LED чорний
Фото 9 |
Perfelli TS 9322 I/BL LED чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli TS 9322 I/BL LED чорний
Усі ціни 25 →Perfelli Perfelli TS 9322 I/BL LED | 9 899 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli TS 9322 I/BL LED | 9 899 грн. |
Perfelli TS 9322 I/BL LED | 9 900 грн. |
Вытяжка Perfelli Ts 9322 I/BL Led | 9 899 грн. |
PERFELLI TS 9322 I/BL LED | 10 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →