Витяжка Perfelli DNS 6602 BL LED чорний
Фото 7 |
Perfelli DNS 6602 BL LED чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6602 BL LED чорний
Усі ціни 22 →Perfelli Perfelli DNS 6602 BL LED | 7 199 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6602 BL LED | 7 199 грн. |
Perfelli DNS 6602 BL LED | 7 200 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6602 Bl Led | 7 019 грн. |
PERFELLI DNS 6602 BL LED | 7 599 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →