Витяжка VENTOLUX Mirror 60 WG 700 PB білий
Фото 5 |
VENTOLUX Mirror 60 WG 700 PB білий 2022 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Mirror 60 WG 700 PB білий
Усі ціни 6 →VENTOLUX MIRROR 60 WG (700) PB | 4 439 грн. |
Вытяжка Ventolux mirror 60 wg (700) pb | 4 569 грн. |
Ventolux MIRROR 60 WG (700) PB | 4 569 грн. |
Витяжка Ventolux MIRROR 60 WG (700) PB | 5 099 грн. |
Витяжка ventolux mirror 60 wg (700) pb | 4 569 грн. |
Витяжка Ventolux MIRROR 60 WG (700) PB | 4 569 грн. |
Модификації VENTOLUX Mirror 60 WG 700 PB
Ціни на VENTOLUX Mirror 60 WG 700 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Mirror 60 WG 700 PB білий | від 4 439 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Mirror 60 BG 700 PB чорний | від 3 577 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →