Варильна поверхня Perfelli HGM 31424 BL чорний
Фото 10 |
Perfelli HGM 31424 BL чорний 2021 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGM 31424 BL чорний
Усі ціни 19 →Perfelli Perfelli Domino HGM 31424 BL | 3 689 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGM 31424 BL | 3 689 грн. |
Perfelli HGM 31424 BL | 4 099 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgm 31424 Bl | 3 690 грн. |
Варочная поверхность Perfelli HGM 31424 BL | 3 689 грн. |
ще 14 пропозицій
Гарна поверхня для маленької кухні. Поверхня виконана якісно. Чугунна решітка зручна для маленьких кастрюль (передня частина), кофеварок. Як у більшості плит є газ контроль, що дуже зручно. Ручка вмикає газ швидко, не треба довго чекати. Легко миється. компактна, проста у використанні, легко доглядати неможливо використовувати дві великі чи середні каструлі одночасно. Iryna Zaslavska: користуюся Perfelli HGM 31424 WH менше місяця |
Додати відгук
Модификації Perfelli HGM 31424 BL
Ціни на Perfelli HGM 31424 BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGM 31424 WH білий | від 3 449 грн. | 19 пропозицій | ||
Perfelli HGM 31424 I нержавіюча сталь | від 3 449 грн. | 26 пропозицій | ||
Perfelli HGM 31424 IV слонова кістка | від 3 449 грн. | 13 пропозицій | ||
Perfelli HGM 31424 BL чорний | від 3 449 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →