Варильна поверхня ELEYUS Dana 30 BL CF чорний
Фото 15 |
ELEYUS Dana 30 BL CF чорний 2022 рікчавунні решітки нержавіюча сталь чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Dana 30 BL CF чорний
Усі ціни 36 →ELEYUS DANA 30 BL CF | 3 863 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Dana 30 BL CF | 3 770 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus DANA 30 BL CF | 3 999 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS DANA 30 BL CF | 3 640 грн. |
Варочная поверхность Eleyus DANA 30 BL CF | 3 969 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Dana 30 BL CF
Ціни на ELEYUS Dana 30 BL CF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Dana 30 IS CF нержавіюча сталь | від 3 435 грн. | 37 пропозицій | ||
ELEYUS Dana 30 BL CF чорний | від 3 270 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →