Витяжка Perfelli TM 9642 I/BL 1000 LED чорний
Фото 10 |
Perfelli TM 9642 I/BL 1000 LED чорний 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli TM 9642 I/BL 1000 LED чорний
Усі ціни 26 →Perfelli Perfelli TM 9642 I/BL 1000 LED 5902767157520 | 13 499 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli TM 9642 I/BL 1000 LED | 13 499 грн. |
Perfelli TM 9642 I/BL 1000 LED | 13 500 грн. |
Вытяжка Perfelli Tm 9642 I/BL 1000 Led | 13 500 грн. |
PERFELLI TM 9642 I/BL 1000 LED | 14 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →