Сковорідка для млинців Peterhof 15378-25 25 см
Peterhof 15378-25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15378-25 25 см
Сковорода для млинців 25 см. ceramic Peterhof PH-15378-25 | 365 грн. |
Сковорода для млинців Peterhof PH-15378-25 25 см | 485 грн. |
Сковорода для блинов Peterhof PH-15378-25 25 см | 567 грн. |
Сковорода для млинців Peterhof PH-15378-25 25 см | 438 грн. |
Сковорода для млинців Товарpeterhoff PH-15378-25 25 см | 483 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →