Сковорідка Peterhof 15396-28 28 см
Peterhof 15396-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15396-28 28 см
Сковорода 28 см. Peterhof PH-15396-28 green | 897 грн. |
PETERHOF PH-15396-28-green | 1 033 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15396-28-green 28 см зелена | 1 030 грн. |
Сковорода 28 см. Peterhof PH-15396-28 brown | 897 грн. |
Колірні варіанти:
- Зелений
- Помаранчевий
- Білий
- Бордовий
- Синій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →