Сковорідка Peterhof 15397-24 24 см
Peterhof 15397-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15397-24 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода Peterhof PH-15397-24 blue | 768 грн. |
PETERHOF PH-15397-24-blue | 887 грн. |
Сковорода універсальна Peterhof PH-15397-24-blue 24 см синя | 883 грн. |
Сковорода Peterhof PH-15397-24 brown | 768 грн. |
PETERHOF PH-15397-24-brown | 887 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →