Сотейник Peterhof 15873-40 40 см
Peterhof 15873-40 36 см40 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof 15873-40 40 см
Усі ціни 10 →Peterhof PH-15873-40 | 1 713 грн. |
PETERHOF PH-15873-40 | 1 696 грн. |
PETERHOF PH-15873-40 | 1 688 грн. |
Peterhof PH-15873-40 | 1 837 грн. |
Каструля-сотейник Peterhof PH-15873-40 | 1 615 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Peterhof 15873-40
Ціни на Peterhof 15873-40 |
---|---|---|---|---|
Peterhof 15873-36 36 см | від 1 310 грн. | 6 пропозицій | ||
Peterhof 15873-40 40 см | від 1 615 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →