Літня шина Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V
Відео 15Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V
Усі ціни 11 →Pirelli Cinturato P1 (195/60R15 88V) | 2 927 грн. |
Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V | 3 024 грн. |
Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V 61843 | 3 149 грн. |
Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V | 3 090 грн. |
Шини Pirelli Cinturato P1 195/60 R15 88V | 3 080 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →