Літня шина Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V
Відео 23Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V
Усі ціни 29 →Шина Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V | 2 733 грн. |
Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V | 2 923 грн. |
Vredestein ULTRAC 195/60 R15 88V (9076786691) | 4 600 грн. |
Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V | 3 074 грн. |
Летние шины Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V 1002046485 | 2 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →