Літня шина Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y
Усі ціни 32 →Pirelli PZero (PZ4) 235/45 R18 98Y XL | 6 061 грн. |
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y | 6 590 грн. |
Летние шины Pirelli PZero PZ4 235/45 ZR18 98Y XL 1001044303 | 6 047 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) (235/45R18 98Y) | 5 858 грн. |
PIRELLI Літня шина PIRELLI P ZERO (PZ4) 235/45R18 98Y | 5 740 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y | від 6 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche | від 6 394 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y | від 5 712 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →