Літня шина Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche
Усі ціни 6 →Pirelli P ZERO S.C 235/45 ZR18 94Y N1 (8091493827) | 21 880 грн. |
Шини Pirelli PZero PZ4 235/45 ZR18 94Y N1 | 10 063 грн. |
PIRELLI P-ZERO S.C. 235/45 ZR18 94Y N1 DOT2020 | 6 394 грн. |
Pirelli P ZERO S.C 235/45 ZR18 94Y N1 (8091580362) | 18 190 грн. |
Pirelli Pzero PZ4 235/45 R18 94Y FR N1 | 9 763 грн. |
PIRELLI P-ZERO S.C. 235/45 ZR18 94Y N1 DOT2022 | 8 710 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche
Ціни на Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y | від 6 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 94Y Porsche | від 6 394 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/45 R18 98Y | від 5 712 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →