Зимова шина Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V 255/40 R19 100 V 255/40 R19 100 V RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V
Шини Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V XL * | 12 056 грн. |
Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V XL | 10 523 грн. |
Pirelli P Zero Winter 255/40 R19 100V XL FR 38033400 | 10 964 грн. |
Pirelli P Zero Winter 255/40 R19 100V XL FR | 11 724 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V
Ціни на Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V | від 10 523 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero Winter 255/40 R19 100V Run Flat | від 12 260 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →