Зимова шина Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V
Pirelli Winter Sottozero 2 255/40 R19 100V XL | 13 028 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 2 255/40 R19 100V XL | 12 430 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 2 255/40 R19 100V XL | 12 540 грн. |
Pirelli SottoZero Serie II 255/40 R19 100V XL FR 2012000 | 8 397 грн. |
Pirelli SottoZero Serie II 255/40 R19 100V XL FR | 8 979 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V
Ціни на Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V | від 8 397 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V BMW/Mini | від 9 196 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R19 100V Run Flat | від 9 959 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →