Всесезонна шина Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat | 9 131 грн. |
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat 3137000 | 8 833 грн. |
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat | 9 445 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat
Ціни на Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 100H Run Flat | від 8 354 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101H | від 10 035 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101H Run Flat | від 10 402 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101H Run Flat Mercedes-Benz | від 8 010 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V | від 8 828 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Porsche | від 9 667 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat | від 8 833 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat Mercedes-Benz | від 20 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V | від 6 671 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V Alfa Romeo | від 8 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V Land Rover | від 7 690 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →