Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   PLAMIX

Змішувач PLAMIX Vega 001 PM0572

Фото - Змішувач PLAMIX Vega 001 PM0572
Фото 3
PLAMIX Vega 001 PM0572
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формапрямий
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Діаметр картриджа40 мм
Мін. тиск води0.5 бар
Макс. тиск води10 бар
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусапластик
Покриття корпусухром
чорний з хромом, білий з хромом
Країна походження брендуКитай
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Маркування виробника
PM0570

PM0571

PM0572

Змішувач з термопластика. Без підводки в комплекті (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.

Купити PLAMIX Vega 001 PM0572

Усі ціни 38 →

Змішувач для умивальника PLAMIX VEGA-001 (PM0570) PM0570

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
405 грн.

Смеситель для умывальника Plamix VEGA-001 white PM0685

Смеситель для умывальника Plamix Vega-001 (без подвода), white PM0685 Характеристики : Ед. в упак. : 2042Вес ящ. : 9.7Диаметр... щекартриджа (мм) : 35Тип управления : ОднорычажныеMAX разница давления горячей и холодной воды (бар) : 1,50Материал изделия : ABS-пластикМинимальная температура воды (°C) : 5Длина шланга подключения : Без шланга подключенияКартридж или кран букса : Картридж,50Тип крепления : ГайкаРабочее
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
365 грн.

Смеситель для раковины PLAMIX VEGA-001 Белый (PM0570)

Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
446 грн.

Змішувач для умивальника PLAMIX VEGA-001 (PM0570)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для раковини PLAMIX VEGA-001 Білий (PM0570)

Маркетплейс: Rozetka.ua  VMP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на PLAMIX Vega 001 PM0572