Змішувач Primera Ring 10150026
Primera Ring 10150026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Ring 10150026
Усі ціни 9 →Змішувач прихованого монтажу для раковини Primera Ring 10150026 | 1 900 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу PRIMERA RING хро | 1 907 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Primera RING (10150026) 10150026 | 1 679 грн. |
Смеситель скрытого монтажа для раковины Primera Ring 10150026 200794 | 1 679 грн. |
Змішувач настінний PRIMERA RING прихованого монтажу д/раковини 10150026 | 1 900 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →