Газовий котел Protherm Medved Condens 25 KKS 25 кВт
Protherm Medved Condens 25 KKS 25 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:закрита, димар 80/125 мм
Коди типових помилок у газових котлах ProthermТаблиці з кодами, необхідні для розшифрування повідомлень про помилки в газових опалювальних котлах «Протерм»
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Medved Condens 25 KKS
|
Коди типових помилок у газових котлах ProthermТаблиці з кодами, необхідні для розшифрування повідомлень про помилки в газових опалювальних котлах «Протерм»
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Protherm Medved Condens 25 KKS 25 кВт
Усі ціни 10 →Газовий котел Protherm Медведь конденс 25 KKS | 95 588 грн. |
Газовий котел Protherm Ведмідь конденс 25 KKS | 96 324 грн. |
Конденсационный котел Protherm Bear Condens (Медведь) 25 KKS 0010013665 | 101 300 грн. |
Газовий котел Protherm Ведмідь конденс 25 KKS | 93 824 грн. |
Одноконтурний конденсаційний котел Protherm 25 KKS Bear Condens (Ведмідь к | 103 900 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Protherm Medved Condens 25 KKS
Ціни на Protherm Medved Condens 25 KKS |
---|---|---|---|---|
Protherm Medved Condens 18 KKS 18 кВт | від 77 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Protherm Medved Condens 25 KKS 25 кВт | від 92 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Protherm Medved Condens 35 KKS 35 кВт | від 97 740 грн. | 9 пропозицій | ||
Protherm Medved Condens 48 KKS 48 кВт | від 109 440 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →