Вытяжка Pyramida ATH 60 700 WH белый
Фото 8 |
Pyramida ATH 60 700 WH белый |
|
Как выбрать вытяжкуСекреты выбора вытяжки, которая будет подходить по всем параметрам и прослужит долгие годы
Как почистить вытяжкуВажно не только внешняя чистота и привлекательность вытяжки, но и состояние ее внутренних деталей
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Pyramida.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Pyramida ATH 60 700 WH белый
Все цены 39 →Pyramida Pyramida ATH 60 (700) WH | 4 499 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida ATH 60 (700) WH | 4 499 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (700) WH | 4 139 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 60 (700) WH | 4 449 грн. |
Вытяжка Pyramida Ath 60 (700) Wh | 4 489 грн. |
eще 20 предложений
Брали у чорну п'ятницю. Такий ажіотаж, що реально купили, що було в наявності. Несподівано приємна покупка. Сама собою конструкція без надмірностей, але виконана по совісті. Воно навіть по стиках видно. Рівні без задирки. Тяга нормальна в принципі за свої параметри і тягне. Рівень шуму терпимий. Вище першої швидкості включає рідко, так що навіть під час тривалого готування звук не викликає дискомфорту Зібрана якісно, підійшла по розмірам. Поки не бачу, працює добре Ліда: пользуюсь Pyramida ATH 60 700 BL несколько месяцев |
Раніше витяжки ніколи не мала, та й коли потім сама жила, особливо не потребувала, але зараз сім'я вже немаленька, тому готую багато, відповідно пара, диму та іншого стало набагато більше. Купувала витяжку із чоловіком у себе в місті. Вибрали PYRAMIDA. Подружка порадила. Витяжка і освітлення гарне дає, і по потужності непогана. З роботою справляється на відмінно. Добре витягує пару та запахи. Все добре, все працює. Ульяна Кулик: пользуюсь Pyramida ATH 60 700 IX несколько месяцев |
Витяжка телескопічна. Вбудована, її не видно, дуже акурантно та круто смотрится на кухні. Керування перемикачем, а не кнопка яка не заїдає, як на моїй старій витяжці. Витягує дим досить не погано, На свої кошти витяжка працює без недоліків. с запахами справляється Все добре Аня Кравченко: пользуюсь Pyramida ATH 60 700 BL несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Pyramida ATH 60 700 WH
Цены на Pyramida ATH 60 700 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 60 700 WH белый | от 4 098 грн. | 40 предложений | ||
Pyramida ATH 60 700 IX нержавейка | от 4 188 грн. | 43 предложения | ||
Pyramida ATH 60 700 BL черный | от 4 098 грн. | 34 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →