Витяжка Faber Flexa NG Glass WH A60 білий (315.0635.107)
Faber Flexa NG Glass WH A60 білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG Glass WH A60 білий
Усі ціни 33 →Faber Faber Flexa Ng Glass W A60 | 5 547 грн. |
Кухонна витяжка Faber Flexa Ng Glass W A60 315.0635.107 | 5 547 грн. |
Витяжка Faber Flexa Ng Glass W A60 White 315.0635.107 | 5 172 грн. |
Витяжка телескопічна Faber Flexa NG Glass W A60 (315.0635.107) | 5 547 грн. |
FABER FLEXA NG GLASS W A60 (315.0635.107) | 5 345 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Flexa NG Glass WH A60
Ціни на Faber Flexa NG Glass WH A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Flexa NG Glass WH A60 білий | від 3 738 грн. | 34 пропозиції | ||
Faber Flexa NG Glass BK A60 чорний | від 4 884 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →