Унітаз Q-tap Gemini QT25332614EW
Фото 13 |
Q-tap Gemini QT25332614EW |
|
Гарантія від виробника 27 років.
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Gemini QT25332614EW
Унітаз підвісний Qtap Gemini QT25332614EW із сидінням Soft Close | 5 885 грн. |
Унітаз підвісний Qtap Gemini безободковий з сидінням Soft-close QT25332614 | 5 885 грн. |
Qtap Унітаз підвісний Qtap Gemini безобідковий з сідінням Soft-close QT253 | 5 177 грн. |
Унітаз підвісний Qtap Gemini безобідковий з сідінням Soft-close (QT2533261 | 5 885 грн. |
Унитаз подвесной Qtap Gemini QT25332614EW с сиденьем Soft Close | 6 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →