Душова кабіна Radaway Premium Plus E1900 90x80
Фото 11 |
Radaway Premium Plus E1900 E90x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus E1900 90x80
Душова кабіна Premium Plus E 900x800x1900 хром/коричневе 30492-01-08N (TM | 28 212 грн. |
Душова кабіна Premium Plus E 900x800x1900 хром/графітове 30492-01-05N (TM | 28 212 грн. |
Душова кабіна Premium Plus E 900x800x1900 хром/фабрік 30492-01-06N (TM Rad | 28 212 грн. |
Душова кабіна Premium Plus E 900x800x1900 хром/прозоре 30492-01-01N (TM Ra | 26 432 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus E1900 E90x80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30492-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30492-01-02N — колір скла: сатинове, колір профілю - хром
- арт. 30492-01-05N — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30492-01-06N — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30492-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus E1900
Ціни на Radaway Premium Plus E1900 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus E1900 90x80 | від 26 432 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus E1900 100x80 | від 27 284 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus E1900 120x90 | від 29 915 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →