Змішувач Ravak Termo 300 TE 033.00/150 (X070096)
Ravak Termo 300 TE 033.00/150 |
|
Блокуюча кнопка на голівки термостата перешкоджає включенню води з температурою вище ніж 38 °C
Для очищення зовнішньої поверхні рекомендується використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Termo 300 TE 033.00/150
Змішувач для душу Ravak Termo 300 TE 033.00/150 X070096 | 6 674 грн. |
Змішувач для ванни Ravak Termo 300, без лійки TE 033.00/150 (X070096) | 9 570 грн. |
Термостат для душа Ravak Termo 300 TE 033.00/150 (X070096) X070096 | 8 342 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →