Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 37Фото 6 |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:202 г
Redmi Note 11 Pro має другу назву моделі: 11i. телефони названі під різні ринки збуту.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 64 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 42 →Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/64Gb Polar White (Global) | 7 528 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/64Gb Polar White (Global) | 7 387 грн. |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/64GB Graphite Gray 200088685 | 7 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/64GB Atlantic Blue | 7 676 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/64GB Atlantic Blue (Global Version) | 8 000 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 3 1 |
гарний простий смартфон ціна, більш-менш хороша камера великий екран для мене немає недоліків за свої гроші норм саша: |
перейшов з редми ноут 8 про, все чудово, не чекавши чогось космічного лінійка редми з великим спектром налаштувань оболонки міу, гарні камери, чудовий звук jbl, плівка на екрані відразу наклеїна, в комплекті чохол багато реклами в стандартних додатках яку можна відключати, але з коробки все включено і воно де що нервує Никита Александрович: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 256GB кілька місяців |
Добрий телефон за таку ціну AMOLED екран, 120 гц, Gorilla Glass v5, процесор Snapdragon 695 5G, 256/8 гб, добра яскравість, стереозвук та зарядка на 67 Вт Іноді лагає, немає бездротової зарядки та слабка батарея Віталій: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 256GB менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
24 серпня 2023, 09:41
Если я буду заказывать с вашего сайта #
У вас на сайте ссылки на сайт где телефон можно купить дешевле, тоесть если я там закажу то меня там не обманут ?
7 липня 2023, 15:30
Скажите пожалуйста лучше взять этот 6/128 или 10 про? не хочется переплачивать #
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 64 ГБ / 6 ГБ | від 7 290 грн. | 42 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 753 грн. | 38 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 549 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →