Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica FE173 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1

Фото - Диск Replica FE173 (7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1)
Порівняти ціни 7 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм
ЦО (DIA):67.1 мм
Виліт (ET):50 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica FE173 1
Характеристики
Replica FE173 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Ширина диска
7 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим
Дата додавання на E-Katalog
березень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica FE173 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1

Литые диски Replica HYUNDAI FE173 7,0x17 PCD5x114,3 ET50 D67,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
5 741 грн.

Replica FE173 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) BMF

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
5 854 грн.

Диск Replica FE173 BMF R17 W7,0 PCD5x114,3 ET50 DIA67,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 692 грн.

Replika FE173 BMF (PCD5x114.3 R17 J7 ET50 DIA67.1)

Mastershina.comЗ нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
5 957 грн.

Литые диски Replica KIA FE173 7,0x17 PCD5x114,3 ET50 D67,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Литые диски Replica MAZDA FE173 7,0x17 PCD5x114,3 ET50 D67,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Литые диски Replica SUZUKI FE173 7,0x17 PCD5x114,3 ET50 D67,1 BMF

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Replica FE173 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1