Литий диск Replica HY111 7,5x18/5x114,3 ET48 DIA67,1
від 4 962 до 5 911 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Replica HY111 1
Характеристики
Replica HY111 7,5x18/5x114,3 ET48 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica HY111 7,5x18/5x114,3 ET48 DIA67,1
Сортувати
Replica Hyundai-HY111 7.5x18 5x114.3 ET48 DIA67.1 MS | 5 283 грн. |
Replica HY- 111 7,5x18/5x114,3 D67,1 ET48 SMF | 5 080 грн. |
Диски Replica Hyundai (HY111) 7,5x18 5x114,3 ET48 DIA67,1 (MS) | 5 257 грн. |
Replica HY111 (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA67.1) MS | 5 204 грн. |
Replica Hyundai-HY111 7.5x18 5x114.3 ET48 DIA67.1 SMF | 5 383 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі