Литий диск Replica RB78 7,5x18/5x114,3 ET50 DIA67,1
від 6 384 до 7 255 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Replica RB78 2
Характеристики
Replica RB78 7,5x18/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RB78 7,5x18/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Диски Replica Kia (RB78) 7,5x18 5x114,3 ET50 DIA67,1 (BMF) | 6 384 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA KIA RB78 BMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67. | 7 079 грн. |
Replica Kia (RB78) BMF (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) | 7 160 грн. |
Replica Replica KIA RB78 7.5x18 5x114.3 ET50 DIA67.1 BMF | 6 707 грн. |
Replica KIA RB78 BMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 | 7 239 грн. |
Replica KIA RB78 BMF R18 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 | 7 255 грн. |
Replica KIA RB78 7.5x18 5x114.3 ET50 DIA67.1 BMF | 6 707 грн. |
Закрити
Схожі